بیا اسممو صدا کن در گوشم

آنقدر سردم بود که طاقت منتظر ماندن برای تاکسی ای که صندلی جلویش خالی باشد را نداشتم. مرد میانسالی عقب نشسته بود، سوار که شدم پشت سرم پسر جوانی هم سوار تاکسی شد. خوش تیپ و خوش قد و هیکل بود. سیم هدفون از گوشش آویزان بود و صدای آهنگی که گوش می کرد توجهم را جلب کرد. هرچند که صدای مبهمی بود اما صدای حسین تهی را تشخیص دادم. "این چیه؟ یه کمر باریکه، این چیه؟ یه اتاق تاریکه".

سعی کردم حدس بزنم که الان در خیال پسر چه خبر است و با وجود این قیافه جدی ای که به خودش گرفته می تواند در حال فکر کردن به چه چیزهایی باشد! در حال ردیف کردن گزینه های محتمل در ذهنم بودم که احساس کردم مرد میانسال مقداری گشادتر از حد عادی نشسته است. چند لحظه بعد صدای زنگ موبایلی در تاکسی پیچید و حواسم را از مرد پرت کرد.

 پسر موبایلش را با استفاده از همان گوشی هایی که در گوشش بود جواب داد و مشغول حرف زدن شد. با خودم فکر کردم، پس چطور صدای آهنگ هنوز قطع نشده؟؟ نگاهی به پای مرد میانسال انداختم که حالا کاملا به پایم چسبیده بود. کمی بالاتر دو سیم در هوا آویزان بود که به گوش مرد ختم می شد و صدای حسین تهی از آن می آمد که می خواند :"تن تو بود داغ داغ داغ، گرماش مثل چراغ داغ باغ"!

پ ن: این یک خاطره نبود!

/ 15 نظر / 108 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دانیال

می فهمم چی میگی دووووسی... برا منم پیش اومده ... البته نه تو ایران ... از بس تیکه هستم دیگه [نیشخند] به کسی نگیا [چشمک]

logs

منم وقتی تو اماکی عمومی هستم فقط به مردم فکر می کنم. به مغزشون.

خورشید

آخی دوستم انقدر هربار می آمدم آپ نبودی الان اومدم خوشحال شدم خیلی

داوود

" امروز با خودم به این نتیجه رسیدم که واقعا حماقته اگه بخوام به زور به خودم بقبولونم که انسان با مرگ تموم نمی شه..." حماقت ! و ساده لوح... می شود همان حماقت با غلظت بالایی از مضحک بودن... انسان کلا به شکلی شرم آور ترحم بر انگیزه...

دایی لیلا

یادم به خاطره دوستم الف - حمیدی افتاد که اتفاقی یه روز موقع برگشت از دانشگاه ف تو تاکسی کنار خوشکل ترین دختر دانشگاه نشستیم و الف هم از خدا خواستهف همچین گشاد کنار دختره نشسته بود و سر پیچ خودشو ول می کرد طرف اون دختره و از لذت داشت چشماش سیاهی میرفت ! یهو دختره زد رو دوشش و گفت : آقای حمیدی ف پیچ تموم شده ! نمی خواین صاف بشینین !!!

ساما

ایول خیلی با حال بود

م.صادق

سلام مطلب جديد حاضر است بفرمائيد در صورت تمايل به تبادل لينك، بگيد، خوشحال مي‌شم

دانیال

نیستی رفیق .... رفیق از نوع مهندس [نیشخند]