شرح حال

من از اون دست آدم هایی نیستم که اگه از یه جایی برم، بقیه دلشون برام خیلی تنگ بشه یا جام به نظرشون خیلی خالی بیاد. ولی از اون آدم هایی هستم که دلم برای آدم ها، در و دیوار، صداها و همه چیز محیطی که ترکش می کنم خیلی تنگ می شه و متاسفانه دل از معدود چیزاییه که تنگش خوب نیست.

پ ن١: تازگی فهمیدم که تحمل اتفاقات ناگهانی برام خیلی ساده تر از تحمل چیزیه که از قبل می دونم قراره اتفاق بیفته.

پ ن٢: اولین برخورد جدی من با زبان افغانی، همون فایل صوتی معروف اخبار افغانی بود. بعد از اون کانال آریانا افغانستان رو تو ماهواره کشف کردم و بعد همین اواخر فیلم بادبادک باز رو دیدم. این سیر تکاملی باعث شد که الان واقعا حال می کنم با زبان افغانی :)

 

/ 21 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
DESERTER

خودتم می خوری به افغانیا

کارگاه داستان کوتاه کوتاه

دعوتنامه اولين کارگاه مجازي داستان کوتاه کوتاه سلام دوست عزيز اولين کارگاه داستان کوتاه کوتاه در فضايي مجازي راه اندازي شد . از شما دعوت مي شود که براي پيشرفت و قدم برداشتن در وادي داستان نويسي کوتاه کوتاه به کارگاه داستان کوتاه کوتاه بپيونديد و در جلسات آموزشي و نقد و بررسي کارگاه شرکت کنيد . به اميد ديدار شما در کارگاه داستان کوتاه کوتاه مدير روابط عمومي كارگاه .

شیک پوش

نمیدونم چرا ... ولی به نظر من شما ادم خوش قلبی هستید ..

بهار

دوست دارم اخه منم دلم برا همه تنگ میشه هم کسی زیاد دلش برا من تنگ نمی شه هم زبان فارسی افغانی را دوستن دارم بیا دلمون برا هم تنگ شه

logs

پس برات آرزو می کنم حالا حالا ها مسافرت نری!!!

david

اره خوب.همینطوره.تنگ بودن دل خوب نیست.اما موقتی اگه باشه می تونه یه جور یاداوری باشه.اینکه قدر خیلی چیز ها رو نمی دونیم...

امیدانه های امید

بالاخره یک باراجینی اهل وبلاگستان هم پیدا شد . علایق و دوستان مشترک هم که داریم ... با اجازه به گودر اضافه می کنم شما رو . امید .

mohsen

kamboode atefi dari sheida