و من نیز

یادمه چند سال پیش که تازه وبلاگ راه انداخته بودم، موقع انتخابات مجلس یک پست نوشتم که البته بیشتر شبیه مقاله بود. خیلی هم خشک و خشن بود. حالا امروز دیگر به آن خشنی نیستم، هرچند هر روز سر ناهار گلویم را برای متقاعد کردن دوستان به رای دادن جر می دهم ولی دیگر عصبی نمی شوم.

در راه انتخاب و انتخابات خودم همچنان لنگ در هوا هستم! نه از این جهت که رای بدهم یا ندهم، که اگر رای ندهم شک ندارم که به احمدی نژاد رای داده ام. از این جهت که نمی دانم به موسوی رای بدهم یا کروبی. شاید اگر موسوی زهرا رهنورد را نداشت، امروز انتخابم را کرده بودم و می گفتم به کروبی رای می دهم.

خلاصه اینکه به نظر من در این دوره این موضوع که به کدامیک رای بدهیم آنقدر مهم نیست که تعداد آرا مهم است. اگر تعداد آرا کم باشد شکی نیست که رئیس جمهور، رئیس جمهور می ماند.

پ ن: دوره پیش که احمدی نژاد انتخاب شد آنقدر ناراحت شدم که فردایش امتحان سیستم عامل را افتادم! (باور کنید به همان خاطر بود). نمی دانم این دوره زبانم لال اگر احمدی نژاد انتخاب شود، چه بلایی سرم بیاید.

/ 29 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمبل

بخون این مقاله زیبا رو

سالار

اس م س اکثر هواداران موسوی قطع شده

آزاد

منم که نگفتم جانبدارانه نیست. گفتم در جانبداری اغراق نمی کنه. خب منم توی وبلاگم دارم از موسوی جانبداری می کنم ولی تلاشم اینه که اغراق نکنم. اگه منظورت اینه که اغراق می کنه خب نظرت روی چشم ما اما من معتقدم بین «کلمه سبز» حامی موسوی و مثلاً «اندیشه نو» حامی موسوی خیلی فرق هست.

مریم

برای خیلی ها همین قدر که خاتمی با صراحت گفته میرحسین و از سوابقش گفته کفایت میکنه! خداییش هم سابقه واقعا درخشانی داره!

پژواک

ما به موسوی رای نمی دهیم ومریم خانم لطف کنید سوابق ایشونو بدونید بعدا بگید که ایشون سوابقش خوب بوده

آزادی

سلام به دوستان وخوانندگان این وبلاگ زیبا

آزادی

این مقاله زیبا رو هم مطالعه کنید