خلأ

دلش می خواست تا ابد همونجا بشینه و سیگار بکشه.هفتمین سیگاری بود که دود می کرد.با هر پک تمام زندگی رو تو ریه هاش می کشید و سرشار از لذت می شد. دود رو به انواع و شکل های مختلف بیرون می داد. با حلقه هایی که از دود می ساخت بازی می کرد. دود پیچ و تاب می خورد و تو هوا محو می شد. هوای پارک تازه و خنک بود و آفتاب کم رمقی تنشو گرم می کرد.

...
از وقتی وارد پارک شده بود تمام حواسش پیش زنی بود که روی نیمکت روبرو مشغول دود کردن سیگار بود. حالت زن موقع پک زدن و بیرون دادن دود قلقلکش می داد. به شدت دلش می خواست تو یکی از سیگارهای زن باهاش شریک بشه. بالاخره دل رو به دریا زد و از جاش بلند شد. چند قدم بیشتر جلو نرفته بود که چشمش به عصای سفیدی افتاد که کنار زن به نیمکت تکیه داده شده بود. نگاهی به چشم های زن انداخت و راهش رو کج کرد و از مقابل زن گذشت.

  1. از خودم بدم اومده. دیر به دیر آپ می کنم، دیر به دیر به دوستام سر می زنم، حس نوشتن ندارم و بدتر اینکه هرچی که می نویسم به سرعت ازش بدم می یاد.
  2. چشم های سبز یا آبی خیلی اذیتم می کنه
/ 33 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیما

به شیدا : تو دوباره به من گفتی بی سواد!!!!!!! دوباره دعوامون میشه ها؟

esp

[گل][گل][گل]

خودم

تو به هر حال راه خودتو پیدا می کنی من فقط می خواستم بگم چه خسته شده باشی و چه نه،من اینجا داستانی خوندم که هرگز فراموشش نمی کنم. فکر می کنم اسمش روسپی بود.

نسیبه

سلام عزیزم خوبی؟ چند تا از مطالبت رو خوندم همشون قشنگ بودن و خیلی خوب بیانشون کردی مطلبی که در مورد زنان نوشتی کلی من رو به فکر فرو برد. نمی دونم چی بگم!! من هم مثل تو نه به دوستام سر می زنم نه کتاب می خونم نه ..... گرفتار روزمرگی شدم. ایشالله که شاد و پیروز باشی و به روز بیا به ما سر بزن. راستی سفر خوش بگذره!

شاه رخ (شارل بواری سابق)

سلام خودمم تعجب کردم چحوری ازون خواب زنده اومدم بیرون حالا بماند که بعدش یه خواب بدتر هم دیدم نوشتنت افت کرده گفته باشما

دانیال

چهل و سه سال بعد [سبز][سبز][سبز]

ث.ج

1. سلام شیدا جان. خوبی عزیزم؟ 2. راستی! من بالاخره فهمیدم "فالش" یعنی چی [نیشخند] 3. دلم تنگ شده واست. می شه به زودی دیدت؟ 4. وبلاگتو دوست دارم.

ث.ج

5. توی داستانهات از موضوعت و نگاهی که بهش داری خوشم میاد. 6. می دونی؟ از متن و نوع نوشتن "سفرنامه هند"ت بیشتر از همه پستهات خوشم اومد. منظورم موضوعش نیست. دقیقا نگارشتو می گم. از یه نظر دیگه هم این پستت واسم جالب بود. عنوانشو نخونده بودم اما بعد از خوندن چند خط , فهمیدم اینجایی که می گی باید هند باشه. سفرنامه خودت بود؟