يادداشت

بچه هایی که هرویین می زنند به خوش بختی همیشگی عادت می کنند، کارشان تمام است، چون خوش بختی وقتی حس می شود که کمبودش را حس کنیم. من هرگز گرتی نشدم. چند بار با دوستانم ماری جوانا کشیدم آن هم برای اینکه باهاشان همراهی کرده باشم و به هر حال ده سالگی سنی است که آدم خیلی چیزها را از بزرگترها یاد می گیرد. اما من میل چندانی به خوشحالی نداشتم. زندگی را ترجیح می دادم. این جور خوش بختی آشغال است، آب زیر کاه است.

بهترین راه برای فراهم آوردن گه*، کاری است که لوماهوت می کرد، و آن این است که آدم بگوید هرگز به خودش سوزن نزده، و آن وقت بچه ها بلافاصله یک تزریق مجانی به آدم می کنند ، چون هیچ کس نمی خواهد خودش را به تنهایی بدبخت ببیند. تعداد جوانک هایی که خواسته بودند اولین سوزنم را به من بزنند غیر قابل تصور است. اما من برای این به دنیا نیامده ام که به دیگران کمک کنم تا زندگی کنند. به قدر کافی این کار را برای رزا خانم کرده ام دلم نمی خواهد خودم را توی خوش بختی پرت کنم، بلکه قبلا هر تلاشی بتوانم می کنم تا از آن خلاص شوم.

* یکی از القاب هرویین

(زندگی در پیش رو/رومن گاری/لیلی گلستان)

پ ن: تئاتر ملاقات بانوی سالخورده ، از اون نوع موضوعاتی بود که حسابی ذهن آدم رو درگیر می کنه و آدم با خودش می گه: اگه من بودم چی کار می کردم؟ و اینکه اصولا کدوم کار درسته؟ اگه بخوام با افرا مقایسه کنم ، شاید بشه گفت افرا از لحاظ تکنیکی قوی تر بود ولی در مجموع من اینو بیشتر از افرا دوست داشتم.

بازم از دوستان عزیزم به شدت ممنونم :)

/ 49 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاد

چی گــــــــــفتم من؟!! . اولا منظورم از دو به دو یک به یک بود! دوما کی گفته یک به یکه این همه ملت میاد کامنت می ذارن براش! قبلن ریز می دیدم حالا انگار نمی بینم اصلا!! سوما همین دیگه چه خبره آدم دست کم خودش رو که نقد می کنه انصاف نباید یادش بره

رابرت

گل نکردندش گل نکردندش ما نیز آب را گل نکنیم . . .

رابرت

دارم موسیقی متن ماتریکس رو می شنوم خیلی باحاله

دانیال

باز تو تیکه انداختی دلت میاد ؟؟؟ تا حالا شده منو مقداد یه نصفه تیکه بهت بندازیم

رابرت

تو هم امتحان داری اپ نمی کنی؟

ليمو بانو

اين يارو گاری احمقانه و ساديستيک می‌نويسه. من هم نوشته‌های احمقانه و ساديستيك و هم سلكشن‌های باسليقه از توی متنو دوسسس دارم.

ليمو بانو

اين يارو گاری احمقانه و ساديستيک می‌نويسه. من هم نوشته‌های احمقانه و ساديستيك و هم سلكشن‌های باسليقه از توی متنو دوسسس دارم.

بهار

شيدا می شه بهت لينک بدم ؟

دانیال

منظورت رو از تیکه س نگرفتم بد سابقه تو چی ؟ من که پروندم آنچنان هم قطور نیس ببم جان

ديگر آزار

اين متنت مثل روسپی نيست .موضوع رو ميگم . بيشتر به يه جک شبيهه . با اين وجود غافلگير کننده ست .