دختر،مادر،زن

          TinyPic image

فیلمی درباره زندگی ۹ زن که بعضی هاشون به نحوی با هم مرتبط هستن.حدود ۱۵ دقیقه از زندگی هر یک از این زنان رو می بینیم، 9بخش کاملا جدا و متفاوت که به اسم شخصیت زن اون بخش نام گذاری شده.چیز زیادی از ماجراشون نمی دونیم ولی ارتباط خیلی قوی و عمیقی با هر شخصیت برقرار می کنیم.ارتباط شخصیت ها طوری در نظر گرفته شده که اثری در داستان های هم نداشته باشن ولی در واقع این ارتباط فراتر از یک ارتباط سطحیه.مثلا "سندرا" یک زن زندانیه ، مامور زندان در این بخش پدر "هالی"(یه دختر سیاه پوست زشت و بدقواره که بازیه فوق العاده ش مجذوبم کرد) در بخش سومه.فیلم تاکید زیادی روی خانواده و روابط جاری در اون داره.با دیدن این فیلم یه چیزی بیش از پیش بهم ثابت شد، اونم اینکه خصلت مادر بودن چیزیه که تو کل دنیا یکسانه، تشابه دیالوگ های مادران فیلم با مادر خودم و مادران اطرافم اینو بهم ثابت کرد.

_ هالی: اونی که تلفن رو اختراع کرده هرگز مکالمه ای نداشته.

_ سامانتا: تو هرگز نمی دونی عشق کجا چهره کثیفشو نشون می ده.

_ لورنا: هر زنی مثل یه دنیاست.

_ روث: چیزی واقعی تر از یک سراب وجود نداره.

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

سلام بر شيداي عزيز جدا جالب بود.

ساما

هر چقدر جلو خودم را گرفتم که حرفی که هنوز بهش اعتقاد پیدا نکردم را نزنم نتوانستم . منم خیلی خیلی با این حسهای مادرانه و زن خونه بودن و زن خوبی !!! بودن و .... مشکل دارم اما کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اگر این حس ها نبود تقریبا هیچ چیز (!؟ حداقل بیشتر چیزها)تو این دنیا سر جای خودش نبود . ازاثرات متاهلی دیگه !!

الینا

به می بینم که شیدا هم زده تو خط فیلم ایولا بازم بنویس چیا ببینیم ما Bitter Moon رو دیدی، معرکه است این فیلم ، البته با خونواده نشینی ببینی بعد فحشای عالمو به جونم بکشی

فراسوی نيک و بد

اوووووووووووووووووووووووووول!

سوشيانس

سلام از هديه نفيست واقعا ممنونم. بهترين هديه ای بود که امسال گرفتم. مرسی

سخت گير

يالا آپچين سلام دونقطه دش ستاره!

دریا

سلام عرض شد... با اجازه لينک داديم!

آزاد

ما آپيديم هاااا نمی خوای بيای رفـــــــــــــــــیق ؟!!! (اينجا همون رفيق مناسبتره تا ...!)

espakho

Every life has a story. And every story has a life of its own.