روسپی

               72t1qn8.jpg

ساعت زنگ زد. بلند شد نشست. خسته بود هنوز. ساعت رو خاموش کرد. به دختر که پشتش بهش بود نگاهی انداخت ، با اینکه زیاد ازش خوشش نیومده بود، ولی بوسیدش. خواب دختر عمیق تر از اون بود که به این راحتی بیدار بشه. به ساعت نگاه کرد، داشت دیر می شد. دوش گرفت و لباس پوشید. داشت از در بیرون می رفت که یادش افتاد پول دختر رو نداده. یه کم فکر کرد، حتی هیچ توافقی با دختر سر پول نکرده بود. تعجب کرد که دخترک رو چه حسابی بدون توافق و گرفتن پول شب رو با اون سپری کرده بود! از کیفش مبلغی پول در آورد و روی میز گذاشت. در رو بست و رفت.

--------------------------------------------

آفتاب تازه زده بود. به ساعت رو میزی کنار تخت نگاهی انداخت، هنوز یک ساعت تا ساعت بیداری مرد باقی مونده بود. تصمیم گرفت تو این یک ساعت به تئاتری که دیروز دیده بود فکر کنه... ساعت مرد شروع به زنگ زدن کرد. چشماشو بست و خودشو به خواب زد. چند دقیقه بعد گرمی لب های مرد رو روی گونه ش حس کرد. حتما مرد از اون خوشش اومده بود که بوسیدش وگرنه لزومی به این کار نبود. از این بوسه خوشحال شد و از شبی که گذرونده بود احساس رضایت کرد. تو دلش گفت: کاش می شد همیشه مجانی کار کنم.

/ 37 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هاوار

قشنگ بود ولی ايکاش اسمش روسپی نبود اين اسم داستانتو لو می داد

هامان

اين ۲۵ امين باره که ميام ميبينم آپ نکردی. حواست باشه.

دانیال

و چقدر بده وقتی نیت دو طرف متفاوت باشه یکی تنها به برطرف شدن یک نیاز فکر می کنه و دیگری ... شاید میخواد احساس کنه که زنده هست ... راستی من برگشتم ... به دنیای سایبر

آزاد مرد

فوق العاده بود اين متن! من كه حس عجيبي بهم دست داد...!

محمدرضا باقری

با سلام وبلاگ www.bagha7.blogfa.com شروع به کار کرده ....این وبلاگ با ارائه کارهای موزیک و نقاشی در خدمت شماست ......... امیدوارم با نظراتتون ما رو راهنمایی کنید. در رابط با بلاگتون هم باید بگم .. وبلاگ زیبایی دارید. بای تا های

ديگرآزار

سلام . خيلی خوب نوشته يی . از اين داستانک روسپی خيلی خوشم اومد . يعنی کلا از نوشته هات لذت بردم . توی نوشتن با تجربه و خوش ذوقی . کمتر اين کار رو ميکنم ولی اجازه می خوام به ليستم اضافه بشی و لطفا وقتی آپ ميکنی به من خبر بدی ممکنه؟

ديگر آزار

يه لطف ديگه ! به من سر ميزنی و برام که نظر بنويسی ...

آری

این داستانه هم بی نظیر بود مرسیییییییی خیلی عالین نوشته هات