زهرمار

                                          TinyPic image

نمی دونم شنیدین یا نه، البته فرقی هم نمی کنه.اگرم نشنیده باشین حالا با شنیدنش نهایتا چند دقیقه افسوس می خورین و بعد هم فراموش می کنین. مثل خیلی از اتفاقاتی که افتاد و افسوس خوردیم وفراموش کردیم.اینجوری خیلی راحت تر و بهتره.بزار چشم بسته دورهم باشیم و سرمون به کار خودمون باشه و هر روز بیشتر غرق بشیم.

زهرا پزشک 27 ساله، در اداره اماکن همدان خودکشی کرد.به همین سادگی. اصلا مهم نیست که با چی و کجا و چه جوری این کارو کرد، و  یا اینکه اصولا خودکشی کرد یا خودکشی کردنش! اهمیتی نداره که پزشک بود و رفته بود تو مناطق محروم خدمت کنه. چه فرقی می کنه که به چه جرمی دستگیر شده بود، در حال روزه خواری یا در حال زنا. جایی نگین، کسی هم صداشو در نیاره که می گن شب قبلش چهار نفر بسیجی بهش تجاوز کرده بودن.به بسیجی ها هم نمی شه ایرادی گرفت، لابد با خودشون فکر کردن این که حکمش اعدامه، اعدام دختر باکره هم که گناهه، بزار ما زحمتشو بکشیم، به یاد اوایل انقلاب و اعدام های خاطره انگیز اون دوران.

اینارو گفتم به عنوان مقدمه ای برای پست مسیح.قلم این دختر همیشه داغونم کرده.چه اون موقع که تو روزنامه های خدا بیامرز می نوشت چه الان که وبلاگشو می خونم.حتما بخونید، تا آخر.

امروز روز اعدام من است، برای مهمانان ویژه برقصید.

(عکس از وبلاگ مسیح علی نژاد)

/ 32 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام عزيزم خود رژيم زهرا رو کشت خاکبر سر نيروهای اطلاعاتی که جز خشونت چيزی ياد ندارن بدرود

خرمگس خرفت

لينک شدی

دانيال

بدو حراجه ... سه تا کيبورد صد تومن... با يه ليوان شير برای کمک به رشدتون ... بدو حراجه ...

شاه رخ

شنیدیم و حسرت خوردیم و هیچ

شاه رخ

آتشی ز کاروان جدا مانده این نشان ز کاروان به جا مانده

شاه رخ

کامنت قبلی م کو پس ؟ نه اونو نمی گم اونی که گفتم حسرت می خوریم و این حرفا ، اون کجاس؟

هامان

فکر کنم منتظر يه فاجعه ديگه ای که بهانه ای باشه واسه آپ کردن. آژ کن ديگه هی هيچی بهت نميگم!

آزاد

اگه بدونی بعد از ديدنش تا چند روز چقدر شارژ بودم و هيجان زده . آره يادش بخير اولين بحث جدی مون بعد از آشنايی وبلاگی يا شايدم دوميش بدم نمياد اين کار رو بکنم مخصوصا که زيرنويس فارسيش واقعا مزخرفه. نمی خوای بآپی؟؟؟

هامان

حالا شمام جاروبرقی کردن شخصيت داستان رو به ديوونگيش ببخشاي.

خرمگس خرفت

آپ کن